stadsauktion.se

Stockholms Auktionsverk Magasin 5

Följande information är endast en estimering av . Webbsidans besökare, värdering, intäkter, position etc kan variera kraftigt från dag till dag. Vår estimering av intänkter och besökare är endast baserat på statistik för en specifik stund för en viss dag. Du bör besöka denna sidan frekvent för att se om webbsidans värde går upp eller ner framöver. :-)

Annons intäkter och besökare

Dagliga sidvisningar95
Daglig inkomst16 £
Månads inkomst480 £
Årlig inkomst5,840 £
Besökar trenderAlexa chart
Info senast uppdaterad: 2014-08-03

Vad är Stockholms Auktionsverk Magasin 5?

Samplering ...Utropspris: 1 000 SEK 228326 ALADÀR, Padly (Ungern, 1881-1949): Skördearbetare, signerad ...Utropspris: 1 500 SEK 228365 MANSCHETTKNAPPAR, 1 par, SKJORTKNAPPAR, 1 par, 18 k guld, ...Utropspris: 1 800 SEK 228293 SOONIUS, Louis (1883-1956): Kustlandskap vid Scheveningen ...Utropspris: 15 000 SEK   7 minuter 11 minuter 15 minuter 19 minuter 23 minuter 2014-02-08 kl 17:00 2014-02-08 kl 17:04 2014-02-08 kl 17:08 2014-02-08 kl 17:12 2014-02-08 kl 1...

SEO analys

Pagerankgoogle pagerank 2 (PR2)
Alexa rank#N/A
Storlek57 KiB
4 KiB
Content-HTML ratio6.3% text VS 93.7% html
Meta beskrivingStockholms Auktionsverk Magasin 5. Visning alla dagar i Magasin 5, Frihamnen. Visning och budgivning på nätet 24 timmar om dygnet.
H1-6 taggarH1: Alla auktioner
Onsite länkar173
Onsite nofollow länkar0
Länkschema

Server analys

Senaste uppdateringarna2014-02-08
IP213.174.90.245
Header
HTTP/1.1 200 OK
Cache-Control: no-cache,no-cache,no-cache
Pragma: no-cache,no-cache
Content-Length: 57728
Content-Type: text/html
Expires: Thu, 06 Feb 2014 15:53:42 GMT
Server: Microsoft-IIS/7.5
Set-Cookie: stadsauktion%5Fsprak=se; path=/
Set-Cookie: stadsauktion%5Fcookietest=J; path=/
Set-Cookie: ASPSESSIONIDAACCACBS=MKPBDCJCMOLBJLGILAKHONCG; path=/
X-Powered-By: ASP.NET
Date: Sat, 08 Feb 2014 15:53:42 GMT
Connection: close
UptimeÄr stadsauktion.se nere?

Tags

  • minuter1
  • signerad
  • charles
  • auktioner
  • cookies
  • inkommet

Mer information om stadsauktion.se

Menade du att skriva detta?

  • tadsauktion.se
  • sadsauktion.se
  • stdsauktion.se
  • stasauktion.se
  • stadauktion.se
  • stadsuktion.se
  • stadsaktion.se
  • stadsaution.se
  • stadsaukion.se
  • stadsaukton.se
  • stadsauktin.se
  • stadsauktio.se