Svenska webbsidor

Sponsrade länkar

stadsauktion.se

Stockholms Auktionsverk Magasin 5

Följande information på denna sida är bara en uppskattning av stadsauktion.se. Webbsidans besökarantal, värde, inkomster, position etc kan variera kraftigt från dag till dag. Vår bedömning av besökare och inkomster bygger enbart på en ögonblicksbild av domänen en viss dag. Men titta du in här lite då och då och hålla tummarna, så kanske du ser en ökning av värdet på Stockholms Auktionsverk Magasin 5 :-)

Sponsrade länkar

Sponsrade länkar

Reklaminkomster och besökare

Dagliga sidvisningar2,877
Daglig inkomst227 kronor
Månatlig inkomst6,810 kronor
Årsinkomst82,855 kronor
Senast uppdaterad: 2014-02-08

Vad är Stockholms Auktionsverk Magasin 5 för slags sida?

Utdrag...Utropspris: 1 000 SEK 228326 ALADÀR, Padly (Ungern, 1881-1949): Skördearbetare, signerad ...Utropspris: 1 500 SEK 228365 MANSCHETTKNAPPAR, 1 par, SKJORTKNAPPAR, 1 par, 18 k guld, ...Utropspris: 1 800 SEK 228293 SOONIUS, Louis (1883-1956): Kustlandskap vid Scheveningen ...Utropspris: 15 000 SEK   7 minuter 11 minuter 15 minuter 19 minuter 23 minuter 2014-02-08 kl 17:00 2014-02-08 kl 17:04 2014-02-08 kl 17:08 2014-02-08 kl 17:12 2014-02-08 kl 1...

SEO analys

Alexa rank#347080
Storlek57 KiB
Innehåll4 KiB
Innehåll-HTML ratio6.3% text VS 93.7% html
Meta descriptionStockholms Auktionsverk Magasin 5. Visning alla dagar i Magasin 5, Frihamnen. Visning och budgivning på nätet 24 timmar om dygnet.
H1-6 taggarH1: Alla auktioner
Onsite länkar173
Onsite nofollow länkar0
Länkschema

Server analys
Senast uppdaterad2014-02-08
IP213.174.90.245
Header
HTTP/1.1 200 OK
Cache-Control: no-cache,no-cache,no-cache
Pragma: no-cache,no-cache
Content-Length: 57728
Content-Type: text/html
Expires: Thu, 06 Feb 2014 15:53:42 GMT
Server: Microsoft-IIS/7.5
Set-Cookie: stadsauktion%5Fsprak=se; path=/
Set-Cookie: stadsauktion%5Fcookietest=J; path=/
Set-Cookie: ASPSESSIONIDAACCACBS=MKPBDCJCMOLBJLGILAKHONCG; path=/
X-Powered-By: ASP.NET
Date: Sat, 08 Feb 2014 15:53:42 GMT
Connection: close
UpptidÄr stadsauktion.se nere?
Taggar
Mer information on stadsauktion.se
Menade du att skriva detta?